winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 1341Do zdobycia Nagrody Nobla można zacząć się przygotowywać już od najmłodszych lat! Dokładnie z takim zamiarem 7 lutego grupa uczniów z klasy 4c pod opieką p. Angeliki Szumlańskiej wybrała się do Biblioteki Pedagogicznej w Tarnowie na warsztaty pt. „Jak zdobyć Nagrodę Nobla”. Uczniowie dowiedzieli się, kim był Alfred Nobel, jak powstała nagroda, kto i za co ją przyznaje oraz poznali niektórych laureatów i ich osiągnięcia. Na koniec wzięli udział w interaktywnym teście z wykorzystaniem tabletów i aplikacji Kahoot! Czwartoklasiści byli bardzo uważni i zaangażowani, bo egzamin z wiedzy o noblistach zdali doskonale! Na koniec uczniowie zrobili doświadczenie polegające na stworzeniu magicznej kolorowej piany – być może był to początek ich drogi do zdobycia Nagrody Nobla w dziedzinie chemii.

 

Tego samego dnia po bardzo wartościowych zajęciach uczniowie rozpoczęli swoją przygodę z łyżwami na lodowisku TOSiR przy ul. Wojska Polskiego. Wielu z nich zaprezentowało świetne umiejętności łyżwiarskie, ale co ważniejsze -chętnie pomagali i motywowali do jazdy osoby, dla których ta aktywność sportowa była absolutnym debiutem. Dopisujące wszystkim dobre humory gwarantowały udaną zabawę i niezapomniane przeżycia. Uczniowie z niecierpliwością czekają na kolejne łyżwiarskie zmagania na lodowisku.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA