winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 0316W ramach kampanii Biała Wstążka  w naszej szkole został przeprowadzony konkurs literacki polegający na napisaniu listu zaczynającego się od słów: Kochani Rodzice! Pragnę być naprawdę szczęśliwa/szczęśliwy w swoim domu.
Zadaniem uczestników było wyrażenie pragnień dzieci, które na co dzień chcą doświadczać ciepła i miłości ze strony najbliższych. Organizatorkami konkursu były panie: Agnieszka Białek i Alina Skrabacz-Sowa. Spośród wszystkich prac, które wpłynęły na konkurs wybrano i nagrodzono cztery listy.


Najciekawsza okazała się praca Weroniki Dobek z klasy IVc. Napisany przez nią list zostanie opublikowany w najbliższym numerze szkolnej gazetki.
Laureatami konkursu zostali także:
Angelika Naleźny z klasy VIc, Korneliusz Karaś z klasy VIa oraz Julia Chuchra z klasy Va.
Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu oraz rozdane nagród odbyło się w bibliotece szkolnej w dniu 14 grudnia. Uczestniczyła w nim pani wicedyrektor, Bogusława Hołda, która pogratulowała dzieciom sukcesu i życzyła, by na co dzień były naprawdę szczęśliwe.

Oto zwycięski list:

Tarnów, 30 listopada 2017 r.

Kochani Rodzice!

Pragnę być naprawdę szczęśliwa w swoim domu.
Chcę ,by było tam zawsze miło i wesoło i by nigdy nie było kłótni. Bardzo bym chciała, aby rodzice poświęcali mi więcej czasu, częściej ze mną rozmawiali, byli radośni i szczęśliwi. Uważam, że każde dziecko pragnie w swoim domu mieć spokój i radość. Dzieci nie lubią, gdy rodzice są źli lub się kłócą. W moim domu jest dobrze i bezpiecznie, dlatego marzę o tym, aby tak  było zawsze i nigdy nie było sprzeczek.

Weronika

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA