winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSCF3764W piątek 8 grudnia pojechaliśmy na długo wyczekiwaną wycieczkę do Parku Świętego Mikołaja w Zatorze. Na miejsce dotarliśmy ok. 10.30 i tak rozpoczęła się nasza wędrówka po parku. Podziwialiśmy chatki, domki znanych postaci z bajek, np.: Śpiącej Królewny, Czerwonego Kapturka czy Trzech świnek. Następnie obejrzeliśmy spektakl poświęcony historii św. Mikołaja. Po przedstawieniu mieliśmy trochę czasu na zabawę na zakręconej zjeżdżalni.  Humory wszystkim dopisywały. Później były warsztaty plastyczne, malowaliśmy świąteczne skarpety.

Po zajęciach udaliśmy się do karczmy, gdzie zjedliśmy pyszny obiad. Po chwili odpoczynku podziwialiśmy paradę postaci z bajek, w której honorowe miejsce zajmował św. Mikołaj. Następnie poszliśmy do kina 3D. Po założeniu specjalnych okularów obejrzeliśmy film o pszczołach, które usiłowaliśmy schwytać. Kolejnym etapem naszej dobrej zabawy była jazda na łyżwach i zakup pamiątek. Wielkimi krokami zbliżała się godzina 16.00. Kiedy było już ciemno, przespacerowaliśmy się po pięknie oświetlonym parku, który wyglądał bajecznie! Na zakończenie wycieczki czekała nas przejażdżka na karuzeli. Wszyscy zadowoleni wróciliśmy do Tarnowa. Nie możemy się doczekać kolejnego wyjazdu.

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA