winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 0439Proszę państwa, to jest miś! Bohaterami dzisiejszego dnia były właśnie misie. Od kilku lat 25 listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. W naszej szkole obchody te miały miejsce w piątek 24 listopada. Już od rana szkolne korytarze zapełniły się pluszakami w różnych kształtach i kolorach. Dzieci obejmowały swoje przytulanki, prezentowały je koleżankom i kolegom, opowiadały ich historie. W salach lekcyjnych było również kolorowo i przytulnie. Na stolikach, oprócz książek, zeszytów i niezbędnych przyborów znajdowały się misie, dzięki czemu zwykłe klasy przypominały przytulne dziecięce pokoje, w których panowała bardzo miła atmosfera.

Swoje ukochane misie do szkoły przynieśli także nauczyciele, co wspaniale zintegrowało całą społeczność szkolną. Niemal wszystkie zespoły klasowe robiły sobie zdjęcia ze swoimi maskotkami. Było bardzo wesoło i sympatycznie. Ten dzień był naprawdę niezwykły. Kolejny taki dzień dopiero za rok!

  

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA