winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

PA060078W piątek, 6 października br. w hali TOSiR-u miał miejsce festyn pod hasłem: Bądź bezpieczny maluchu w drogowym ruchu. Impreza została zorganizowana przez Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie. Jej celem było zapoznanie najmłodszych uczestników ruchu drogowego z zasadami obowiązującymi pieszych i kierowców. Edukacja przez zabawę cieszyła się dużym powodzeniem. Na zaproszenie organizatorów odpowiedziało wiele szkół. Naszą szkołę reprezentowała klasa Ia, której wychowawczynią jest pani Jolanta Ziobroń.

 

W trakcie zajęć maluchy układały znaki drogowe z puzzli, brały udział w konkursach, wyścigach oraz w slalomie rowerowym. Część sportową przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego pracujący w naszej szkole: Elżbieta Janas, Józef Bommersbach oraz Paweł Pecka. Nauczycieli wspierali uczniowie klas: Va, VIc i VIIc, którzy pomagali swoim młodszym kolegom uporać się zadaniami, jakie mieli do wykonania.

Wszystkie dzieci, które wzięły udział w festynie, otrzymały słodycze oraz elementy odblaskowe.

Mamy nadzieję, że spotkanie pomogło dzieciom poznać podstawowe zasady ruchu drogowego i każdy maluch będzie bezpieczny w drodze do szkoły i do domu.

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA