winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 0317"Od niewielkiej kropki wszystko się zaczyna. Gdy maleńkiej Vashti bardzo zrzedła mina. Miała za zadanie znaczek namalować, jednak ona chciała farbki swoje schować" - to fragment piosenki napisanej przez Jolantę Okuniewską i Beatę Skrzypiec, a zarazem myśl przewodnia radosnego święta edukacyjnego, jakim jest Międzynarodowy Dzień Kropki. 15 września 2017r. dołączyliśmy do wielkiej międzynarodowej rodziny, która właśnie tego dnia obchodzi święto kropki, czyli święto kreatywności, odwagi i zabawy. Z tej okazji nauczyciele klas I - III podjęli wiele działań, aby pomóc dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i zaprezentować je. Motywem przewodnim była oczywiście kropka.

Najpierw w ciszy i skupieniu został obejrzany film o Vashti. Dzieci zastanawiały się, czy poczuły się kiedyś tak jak ona. Uczniowie dużo mówili o swoich talentach, tworzyli plakaty, malowali „kropkowe” rysunki, bawili się przy użyciu tablicy interaktywnej oraz robili fotografie w strojach w kropki. Międzynarodowy Dzień Kropki obchodzony był w tym roku po raz pierwszy. W przyszłym roku w obchody tego sympatycznego święta włączy się cała szkoła. Wtedy dopiero będzie się działo.Dół formularza.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA