Dzień Dziecka w klasie III d

20170601 095747Uczniowie klasy III d wraz z wychowawczynią p. Grażyną Barnaś wzięli udział w zabawach i konkursach w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego podczas zorganizowanego w placówce Bezpiecznego Dnia Dziecka. Dzieci miały między innymi możliwość wypróbowania swoich umiejętności podczas jazdy na rowerach, samochodzikach akumulatorowych, celowania do tarczy z małego działka do gaszenia pożaru. Uczniowie też uczestniczyli w pokazie udzielania pierwszej pomocy, próbowali również samodzielnie wykonywać resuscytację na fantomach. Uczyli się prawidłowo zakładać różne rodzaje opatrunków. Wielką atrakcją był niewątpliwie „spacer” w autogoglach, które symulują stan nietrzeźwy organizmu. Uczniowie wzięli również udział w konkursie plastycznym „Jestem bezpieczny”, wykonując plakat grupowy, za który otrzymali nagrody wręczone przez p. poseł Urszulę Augustyn. Wszyscy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni, pełni niezapomnianych wrażeń wrócili do szkoły.

Dzień Dziecka w klasie III d