winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 0005Klasa III D, jak co roku - 22 kwietnia obchodziła Dzień Ziemi. Ziemia jest domem nas wszystkich i należy o nią dbać na co dzień, a nie tylko w tym jednym dniu, dlatego też uczniowie klasy III d biorą aktywny udział w zbiórce surowców wtórnych. Dzieci posiadają sporą wiedzę o ochronie przyrody, a także sami, w miarę swoich możliwości dbają o czystość naszej Planety, zaczynając od najbliższego otoczenia. Aby szczególnie uczcić ten dzień, wychowawczyni p. Grażyna Barnaś poprosiła dzieci o wykonanie dowolnego nakrycia głowy. Zadaniem uczniów było wykorzystanie dostępnych „śmieci”, poddawanych recyklingowi. Uczniowie byli bardzo kreatywni. Oprócz kapeluszy pojawiły się również eko-buty i eko-bluzka. Realizując to zadanie, dzieci doskonale się bawiły i podziwiały efekty swojej pracy, jednocześnie ucząc się szacunku dla Ziemi – planety, której są mieszkańcami.

 

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA