winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC03843Czy mózg może nas oszukiwać? Po co człowiek ma dwoje oczu i dwoje uszu? Czym jest słuch absolutny? Jak widzą osoby z wadami wzroku? Na te i wiele innych pytań dotyczących odbierania różnych zjawisk zmysłami odpowiedzi szukała klasa II b, która wraz z Wychowawczynią – p. Elżbietą Majchrowską udała się 23 marca do Muzeum Okręgowego w Tarnowie na wystawę „Świat zmysłów”.
Zwiedzanie było bardzo ciekawą lekcją o działaniu wzroku, słuchu, węchu, dotyku i smaku. Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali informacji, a następnie sami przeprowadzali doświadczenia na udostępnionych urządzeniach. To niezwykłe spotkanie ze światem zmysłów pozwoliło dzieciom zrozumieć wiele rzeczy i zjawisk i zachęciło je do głębszego poznawania otaczającego świata.

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA