winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 0031W związku z Świętem Patrona Szkoły, w dniach 28–30 marca odbyły się zawody międzyklasowe dla uczniów klas I-III pod hasłem „Z Bemem na sportowo”. W zawodach tych brały udział wszystkie oddziały klas pierwszych, drugich oraz klasy III a, III b, III d. 5-osobowe drużyny z poszczególnych klas musiały najpierw wykazać się sprawnością fizyczną i pokonać tor przeszkód, a następnie wykonywały zadania matematyczne, polonistyczne oraz zadania z edukacji społecznej. Uczniowie bawili się wspaniale. Nieważna była punktacja, lecz sam udział w zawodach, bowiem wszyscy uczniowie są zwycięzcami, gdyż są uczniami NAJLEPSZEJ SZKOŁY W TARNOWIE – SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 15 im. GENERAŁA JÓZEFA BEMA. Zajęcia przygotowała i przeprowadziła p. Grażyna Barnaś.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA