winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 0063Znamy już wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego "Samochód marzeń". Jury konkursowe miało trudny orzech do zgryzienia -  uczestnicy konkursu wykazali sie dużą inwencją twórczą, tworząc piękne projekty kolorowych, niezwykle ciekawych pojazdów. Wydawało się, że temat konkursu może zainteresować przede wszystkim męską część społeczności szkolnej, tymczasem to dziewczęta wykazały się większą pomysłowością i to one stanęły na podium  zdobywając wszystkie nagrody główne. 

Oto lista  finalistów konkursu:

NAGRODY:

 • Patrycja Wentrych,  4a
 • Amelia Banasiewicz,  4a
 • Kinga Flis, 4a
 • Izabel Kozioł, 4c

WYRÓŻNIENIA:

 • Natalia Nowak, 4b
 • Dominika Bratuś, 4a
 • Maksymilian Kania, 4c
 • Konrad Klucznik, 4a
 • Kamil Łachut, 4a
 • Kacper Jeż, 4a
 • Szymon Jarosz, 4a.

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce 21 marca - nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy i upominki z rąk pani Wicedyrektor Barbary Tyki. Gratulujemy naszym artystom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA