winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 0247Tegoroczny karnawał uczniowie klas I-III zakończyli wielkim balem, który odbył się w środę 22 lutego 2017 r. Tego dnia sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, ponieważ zmieniła się w prawdziwą salę balową w formie tajemniczego, ogromnego namiotu udekorowanego serpentynami i plakatami. Karnawałowy wystrój zachęcał do wesołej, beztroskiej zabawy. Ze względu na dużą ilość chętnych zabawa odbyła się w dwóch turach. Na szkolnych korytarzach w tym dniu pojawiły się księżniczki, wróżki, czarownice oraz rycerze, postaci z filmów dla dzieci i różne stwory i dziwadła.

Wszyscy bawili się znakomicie. Były korowody, kółeczka i tańce w parach w rytm największych tanecznych hitów. Wodzirej organizował ciekawe konkursy i zabawy. Humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom, jak i rodzicom, którzy przyglądali się pląsom swoich pociech. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni. Tegoroczny bal karnawałowy należał do udanych. Niektórzy już mają pomysł na strój karnawałowy na przyszłoroczny bal, a więc do zobaczenia…

 

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA