winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 012621 lutego 2017 r. jak co roku odbył się Dzień Otwarty Szkoły. Otworzyliśmy drzwi naszej szkoły przed przyszłorocznymi pierwszoklasistami i ich rodzicami. Zainteresowanie było spore. Goście zostali powitani przez Panią Dyrektor Barbarę Tykę i po obejrzeniu krótkiej części artystycznej w wykonaniu uczniów klas I-III, mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły. Przyszłe „pierwszaki” zwiedzały naszą placówkę pod opieką przewodników, którymi byli uczniowie z klasy III D. Nasi mali goście uczestniczyli w zajęciach ruchowych, plastycznych, komputerowych oraz w zajęciach z języka angielskiego z wykorzystaniem tablicy multimedialnej. Rodzice w tym czasie mogli uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące bezpieczeństwa dzieci i warunków nauki. Odpowiedzi udzielała Pani Wicedyrektor – Barbara Tyka oraz inni pracownicy szkoły. Na zakończenie spotkania w świetlicy szkolnej czekał na dzieci słodki poczęstunek. Spotkaniu towarzyszyła miła atmosfera. Mamy nadzieję, że wiele dzieci powitamy ponownie w naszych progach już 1 września.

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA