winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 0057Dnia 21 lutego gościliśmy w bibliotece szkolnej uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Tarnowie. Spotkanie odbyło się w ramach projektu  „Przyjazne czytanie”, który jest z jednym z działań podejmowanych przez uczniów i nauczycieli w celu propagowania czytelnictwa. Przedsięwzięcie to obejmuje szereg spotkań, podczas  których  uczestnicy akcji będą prezentować fragmenty ciekawej, popularnej literatury dziecięcej i młodzieżowej doskonaląc jednocześnie umiejętność pięknego czytania.

Już za tydzień uczennice naszej szkoły, pod opieką bibliotekarki – p. Agnieszki Białek, wybierają się do „Ósemki”. Tym razem to nasze dzieci zaprezentują fragmenty ulubionych książek uczniom zaprzyjaźnionej szkoły. Wybór nie był łatwy, ale udało się osiągnąć porozumienie. Czytanie fragmentów ulubionych książek sprawia uczestnikom projektu wiele radości i rozbudza miłość do książek.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA