winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSCF4906Znamy już nazwiska zwycięzców szkolnego konkursu fotograficznego "Tarnów – moje miasto magiczne". Autorzy najpiękniejszych zdjęć, którzy na nowo odkryli piękno tarnowskich zakątków i obiektów, otrzymali dyplomy i nagrody z rąk pani dyrektor Barbary Tyki. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w dniu 20 grudnia 2016 roku w nietypowej scenerii – przy wejściu głównym do szkoły. Tam też na wystawie zostały wyeksponowane prace laureatów.  

W konkursie przyznano nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach. Oto ich zdobywcy: 
Kategoria: Szkoła Podstawowa
Nagroda: Aleksandra Broniec (6a), Bartosz Główczyk (6b)
Wyróżnienia: Angelika Naleźny (5c), Wojciech Procyk (4b), Maksymilian Januś (4a)

Kategoria: Gimnazjum
Nagroda: Kamila Kurczab (3a)
Wyróżnienia: Natalia Kawa (3a), Weronika Bonkowska (1b), Aleksandra Walat (1b), Anna Łata (1a), Miłosz Kurczab (1b)

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA