winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

okulary dla afrykiW listopadzie w naszej szkole odbyła się akcja „Okulary dla Afryki”. Dzięki wsparciu rodziców, uczniów oraz  nauczycieli  zebraliśmy 200 par okularów  korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Zebrane dary zostały przekazane do organizatora akcji Kliniki Okulus, która przekaże je na misje w Etiopii, Ghanie, Kamerunie, Mauretanii, Namibii lub Ugandzie. Uczniowie naszej szkoły wykonali również piękne prace plastyczne, które zostały przesłane do Fundacji Dzieci Afryki wraz z fotografiami. Odpowiedź z fundacji przyszła natychmiast.

 

Jej treść była nstępująca:

„Bardzo dziękujemy za piękne zdjęcia i obrazki. Cieszymy się, że wzięli Państwo udział w akcji. Życzymy dalszych sukcesów w pracy na rzecz innych! :-)”

Wszystkim, którzy przyłączyli się do zbiórki, serdecznie dziękujemy! 

Szkolni organizatorzy akcji: Jolanta Szarkowicz – Baca, Agnieszka Białek 

* Zbiórka okularów to część akcji społecznej „Okuliści dla Afryki”, której celem jest pomoc medyczna i poprawa warunków życiowych ubogich mieszkańców Afryki – dzieci i dorosłych. Akcję współorganizuje klinika „Okulus” i Fundacja „Dzieci Afryki”.

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA