winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

IMG 20161207 130525Już wkrótce Święta Bożego Narodzenia, więc uczniowie klasy I b pod opieką swojej wychowawczyni, Małgorzaty Bednarz uczestniczyli w warsztatach plastycznych zorganizowanych przez Muzeum Okręgowe w Tarnowie. Na zajęciach uczniowie robili piękne aniołki. Gotowe formy styropianowe, miały różnokolorowe sukienki. Dzieci  ozdabiały  aniołkom sukienki  brokatowymi i  fantazyjnymi elementami, doklejały włóczkowe włosy i bibułkowe skrzydełka. Na koniec doklejały oczka i aureolki.

Wszystkie aniołki udały się znakomicie, wyglądały barwnie i szykownie. Panie prowadzące warsztaty przygotowały jeszcze jedną niespodziankę: dzieci mogły własnoręcznie wykonać gwiazdkę na choinkę, korzystając z wymyślnie skonstruowanej matrycy i kołeczków, przez które przewlekały ozdobne druciki. Było to dość trudne zadanie, z którym pierwszaki poradziły sobie znakomicie. Będąc w zupełnie świątecznym nastroju, uczniowie I b podczas powrotu do szkoły pozowali do zdjęć wśród choinek ustawionych wokół Tarnowskiego Ratusza, natomiast aniołki i gwiazdki wykonane na warsztatach będą  w domach uczniów  współczesną i piękną dekoracją w Święta Bożego Narodzenia.

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA