winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

P61122 10515022 listopada b.r. czwórka uczniów naszej szkoły: Anna Kozioł i Szymon Staudt z kl. 6A oraz Natalia Derlęga i Wiktor Matyjewicz z kl. 6B pod opieką p. Agnieszki Białek udała się do Szkoły Podstawowej Nr 8 na III Międzyszkolny Konkurs Internautów. Na 7 drużyn z tarnowskich szkół czekało szereg zadań: rebusy, krzyżówki, quizy, łamigłówki, plakaty dotyczące wiedzy o Internecie i bezpieczeństwa w sieci. We wszystkich konkurencjach nasi uczniowie wykazali się rozległą wiedzą z zakresu użytkowania komputera, cyberprzemocy, komunikowania się i zagrożeń w sieci. Po zsumowaniu wszystkich punktów okazało się, że podobnie jak w roku poprzednim, drużyna NASZEJ szkoły okazała się bezkonkurencyjna!

Do szkoły wróciliśmy z pucharem zwycięzcy, dyplomem, medalami, nagrodami i szeeeeeerokimi uśmiechami!

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA