Wycieczka klasy 3a do Krakowa

14813525 1219312201474217 1381650402 n12 października 2016 r. uczniowie klasy III a wraz z wychowawczynią Anną Drozd i kilkoma opiekunami wybrali się na wycieczkę do Krakowa, aby wziąć udział w warsztatach w fabryce cukierków „Ciuciu Artist Cukier”. Na warsztatach uczniowie dowiedzieli się, jak się produkuje cukierki, skąd pochodzą barwniki do nich oraz poznali historię powstania tych słodyczy. Każde dziecko wykonało samodzielnie lizaka, którego zabrało na pamiątkę do domu (lub zjadło po drodze J). Dzieci zwiedziły również Smoczą Jamę na Wawelu oraz obejrzały zabytki Starego Miasta. Wprawdzie pogoda nie dopisała, ale humory tak. Oprócz dobrej zabawy dzieci zdobyły wiele ciekawych informacji, które na pewno przydadzą im się w przyszłości – zarówno w nauce, jak i w życiu codziennym.

Wycieczka klasy 3a do Krakowa