winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSCF4139Ostatnio w naszej placówce odbył się szkolny etap konkursu recytatorskiego poezji Jana Pawła II. Każdy z uczestników zaprezentował wybrany wiersz, a jury w składzie: Agnieszka Białek, Ewa  Chochołowicz, Alina Skrabacz- Sowa oraz Edyta Wardzała oceniało stopień opanowania tekstu, jego interpretację oraz wrażenia artystyczne, jakich dostarczyła recytacja poszczególnych utworów. Laureatką eliminacji szkolnych została uczennica klasy VIb Natalia Derlęga, II miejsce zajęła Emilka Wrońska z tej samej klasy, a III Zuzanna Pyrchla , również z klasy VIb. Jury przyznało także  dwa wyróżnienia: dla Nataszy Żukowskiej i Mateusza Krupy z klasy VIa. Naszą szkołę w etapie międzyszkolnym reprezentować będą: Natalia Derlęga oraz Emilka Wrońska. Serdecznie im gratulujemy i życzymy sukcesów.  

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA