winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

dscf3957W czwartek 6 października br. w naszej szkole odbyła się ceremonia ślubowania uczniów klas pierwszych. Podczas tej uroczystości pierwszoklasiści zostali przyjęci do naszej społeczności szkolnej. Część artystyczną rozpoczęli uczniowie klas drugich, którzy na wstępie bardzo serdecznie powitali swoich młodszych kolegów i zaprezentowali krótki program. Następnie głos zabrała pani wicedyrektor Barbara Tyka. W swoim wystąpieniu życzyła nowym uczniom, by nauka była dla nich niekończącą się przygodą, by osiągali sukcesy, stając się dumą rodziców i szkoły.

Część oficjalną rozpoczęło odśpiewanie hymnu państwowego. A potem uczniowie złożyli ślubowanie na sztandar szkoły, po czym pani wicedyrektor za pomocą dużego, czerwonego ołówka pasowała ich na uczniów „Piętnastki”. Każdy pierwszoklasista otrzymał okolicznościowy dyplom potwierdzający jego przynależność do braci uczniowskiej. Po zakończeniu tej części uroczystości uczniowie klas I a i  I b pokazali  swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Ich występy zostały nagrodzone gromkimi brawami. Uroczystości towarzyszyła radosna i miła atmosfera. Pierwszoklasistom życzymy powodzenia w zdobywaniu wiedzy i umiejętności współistnienia w gronie koleżanek i kolegów. Ich rodzicom i nauczycielom – cierpliwości, wytrwałości i niekończącej się satysfakcji.

 

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA