winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

1 września 2016 roku, swoją działalność rozpoczął w naszej szkole Samorząd Uczniowski. Zgodnie z wolą uczniów opiekunami ze strony Grona Pedagogicznego zostali: p. Anna Zielińska 

i p. Mariusz Łabuz. Z pomocą opiekunów samorządu i wychowawców wyłoniono z poszczególnych klas kandydatów na Przewodniczącego: Cudek Oskar i Biernat Aleksander z klasy Vb; Dzierwa Natalia i Fryś Wojciech z klasy Vc; Kozioł Anna i Brzeski Mateusz z klasy VIa oraz Derlęga Natalia i Matyjewicz Wiktor z klasy VIb. Przeprowadzono kampanię mającą na celu zapoznanie wszystkich uczniów klas IV-VI z programem poszczególnych kandydatów. W tym celu sami kandydaci wykonali i rozwiesili w szkole plakaty ze swoimi pomysłami oraz przedstawili je osobiście w każdej
z klas. Następnie zapadła cisza przedwyborcza. Wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 15 odbyły się 28 września 2016 r.

W wyniku głosowania - PRZEWODNICZĄCĄ została Anna Kozioł z klasy VIa, a ZASTĘPCĄ Mateusz Brzeski również z klasy VIa.  

DSCF3910 DSCF3911

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA