winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

20160617 085847W piątek 17 czerwca 2016 r. klasa III b gościła niezwykłych gości. Byli nimi Filip i Sebastian z Chicago. Chłopcy przylecieli z USA na wakacje do swojej rodziny w Tarnowie. Zostali zaproszeni do naszej szkoły przez zaprzyjaźnionych uczniów z klasy III b. Z rozbawieniem przyglądali się uczniom z III b, którzy mieli próbę do występu na akademii z okazji końca roku szkolnego. Następnie w otoczeniu gościnnych kolegów i koleżanek z Tarnowa zwiedzili naszą szkołę. Porównywali ze swoją w Chicago. Na koniec wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie przy popiersiu patrona szkoły Józefa Bema. Spotkanie w szkole zaowocowało dalszymi, wspólnymi kontaktami. Pamiątkowe zdjęcie oraz zdjęcia z próby wykonał nasz klasowy fotograf – Wojtek Procyk.

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA