winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

p60420 105333W środę 20 kwietnia 2016 r. w ramach projektu „Osiemnastka na tropie talentów” w Szkole Podstawowej Nr 18 odbył się konkurs GOMOKU. Uczestniczył w nim również zespół uczniów naszej szkoły wyłoniony spośród osiemnastu chętnych uczestników, którzy wcześniej zgłosili się na eliminacje wewnątrzszkolne. Wśród chętnych do udziału w tym konkursie znaleźli się zarówno piąto jak i szóstoklasiści.

Wyłoniona w zaciętych rozgrywkach czwórka tych najlepszych: Mateusz Baca kl. 6b, Wiktor Kaliciński i Igor Tarczoń z kl. 6a, oraz Agnieszka Karaś z klasy 5b, wystartowała w konkursie w SP Nr 18. Mateusz Baca i Wiktor Kaliciński zajęli tam ex æquo szóste miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w tej jakże prostej, acz wymagającej sprytu, szybkości podejmowania decyzji, logicznego myślenia, oraz przewidywania strategii przeciwnika - grze.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA