winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

20160419 083908Uczniowie klasy IVa, przygotowani przez nauczycielkę j. angielskiego, mgr Urszulę Karpałę, zajęli trzecie miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 18 w ramach projektu „Osiemnastka na tropie talentów”. Nasza ekipa przygotowała scenkę, w której słynny angielski detektyw Sherlock Holmes rozwiązuje zagadkę skradzionego pierścienia bogatej wdowy.

 Wystąpili: Karol Brożek (Sherlock Holmes), Szymon Bartczak (bogata wdowa Willibow), Korneliusz Karaś (wuj Bob, nienawidzący wdowy) i Szymon Witek (zazdrosna o majątek wdowy kuzynka Delphia). W czasie oczekiwania na wyniki dzieci zostały ugoszczone słodkim poczęstunkiem i wzięły udział w warsztatach teatralnych.

Gratulujemy i zachęcamy wszystkich do udziału w konkursach językowych!

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA