winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

dscf2561Czworo naszych uczniów wzięło udział w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym pt. „ŚLADEM POSTACI HISTORYCZNYCH ZWIĄZANYCH Z TARNOWEM I ZIEMIĄ TARNOWSKĄ”, który został zorganizowany przez przedstawicieli Szkoły Podstawowej Nr 18 w Tarnowie w ramach projektu: „OSIEMNASTKA” NA TROPIE TALENTÓW.
W dniu 18 kwietnia 2016 r. odbyło się rozstrzygnięcie tego konkursu. Autorom najciekawszych prac przyznano nagrody i wyróżnienia. Na podium znalazła się uczennica naszej szkoły Maja Gawlik (Vb), która zajęła III miejsce. Przedstawiła ona na swoim zdjęciu postać naszego patrona szkoły – Generała Jozefa Bema. Inspiracją artystyczną stał się pomnik Bema, wykonany przez Bogdanę Drwal i Stefan Niedorezo.
Majka gratulujemy sukcesu!
__________________________________________________________
W zmaganiach konkursowych wzięli też udział: Weronika Bonkowska (VIa), Aleksandra Walat (VIa) i Bartosz Główczyk (Vb).

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA