winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

dscf219223 marca miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu „Lepszy Internet zależy od Ciebie – jak pozytywnie wykorzystać Internet?” Celem  jego było zwrócenie uwagi na to, że każdy ponosi odpowiedzialność za to, co robi w Sieci i w jaki sposób z niej korzysta. Uczestnicy konkursu zwrócili uwagę na to, że każdy może przyczynić się do tego, że Internet będzie miejscem bezpiecznym i pozytywnym oraz na fakt, iż sieć to olbrzymi potencjał, który daje duże możliwości jej zastosowania - w edukacji, w kontaktach z rówieśnikami, a także jako formę twórczej rozrywki. Uczniowie poszczególnych klas przygotowali prace na temat bezpieczeństwa w Internecie i z bardzo dużym zaangażowaniem przygotowali się do obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu w naszej szkole. Mamy nadzieję, że wszyscy będą pamiętać o zasadach, które obowiązują użytkowników Internetu.

Wyniki konkursu zorganizowanego z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu Lepszy Internet zależy od Ciebie:

  I miejsce – Gracjan Musiał kl. VI b
 II miejsce – Kinga Marszałek kl. V c
 III miejsce – Julia Iwaniec kl. V c

Zwycięzcom gratulujemy!

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA