winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSCF1955"Najlepszą rzeczą jaką rodzice mogą zrobić dla szczęścia i przyszłości swego dziecka, jest codzienne głośne czytanie mu dla przyjemności i radykalne ograniczenie telewizji" I. Koźmińska, E. Olszewska "Wychowanie przez czytanie". Celem projektu "Wielka Liga Czytelników" jest wyłonienie najlepszych czytelników wśród uczniów szkół podstawowych i równocześnie:

  • promowanie czytelnictwa i kreowanie mody na czytelnictwo,
  • kształtowanie nawyku czytania i zdobywania wiedzy,
  • rozbudzanie umiejętności poszukiwań literackich i zainteresowania literaturą
  • promowanie wartości rodzinnych, w tym wspólnego spędzania czasu rodziców z dziećmi,
  • promowanie twórczości dziecięcej,
  • rozwijanie umiejętności uczniów w zakresie wyszukiwania informacji, kojarzenia faktów, zdolności językowych

DSCF1955aZ wielką radością możemy ogłosić, że uczeń naszej szkoły – MACIEJ KWIECIEŃ z klasy 3c otrzymał dyplom Aktywnego Czytelnika w kategorii klas 1-3. Zdobył on komplet sprawności czytelniczych pierwszego etapu Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników”.

GRATULUJEMY!!!

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA