winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

kroscienko 04LOGO KOLONII Termin: 11-22 lipca 2016 (12 dni)
Miejsce: Dom Wczasowy SKS "Sokolica" 
34-450 Krościenko n/Dunajcem
ul. Jagiellońska 86
Uczestnicy:  Dzieci w wieku 7-15 lat 
Kierownik kolonii: Lucyna Szepielak-Wiatr
Koszt: 1.150 zł.

 

W tym roku zapraszamy do Ośrodka "Sokolica", aby wspólnie odkrywać atrakcje Beskidu Sądeckiego, a w szczególności Pienińskiego Parku Narodowego. W ośrodku do dyspozycji jest 62 miejsca noclegowe w pokojach 2,3,4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek posiada świetlicę, możliwość gry w tenisa stołowego (stoły do gry znajdują się kroscienko 02na każdym piętrze), saunę, boisko do piłki nożnej i gier zespołowych, całodobowy parking strzeżony, wydzielone miejsce na ognisko, gdzie istnieje możliwość zorganizowania góralskiego ogniska z kapelą. Ośrodek zapewnia smaczne "domowe" wyżywienie w kameralnej stołówce bez konieczności opuszczania ośrodka. Do dyspozycji jest świetlica z TV kablową, video i sprzętem nagłaśniającym. Charakter kolonii sportowo-rekreacyjnej umożliwi nam pełnowymiarowe, ogrodzone, trawiaste boisko do piłki nożnej i boisko do siatkówki. Niezapomniany klimat letniego wypoczynku stworzą wycieczki krajoznawcze z przewodnikiem, mini kino, dyskoteki, czy też wieczorne ogniska. 

Zapewniamy

 • Transport, zakwaterowanie, pyszne wyżywieniekroscienko 01
 • Doświadczoną kadrę pedagogiczną
 • Opiekę medyczną - własna pielęgniarka
 • Zabawy sportowe i gry terenowe
 • Zabawy w parku linowym
 • Zajęcia taneczne i aerobik
 • Igrzyska kolonijne
 • Ogniska, dyskoteki, karaoke, mini kino
 • Wycieczki krajoznawcze
 • RAFTING na Dunajcu Spływ pontonami rzeką odbywa się na trasie Sromowce Wyżne – Szczawnica (dla chętnych).

 

PLANOWANE WYCIECZKI AUTOKAROWE

Jaworki i Wąwóz Homole
Wąwóz Homole to jedna z największych przyrodniczych atrakcji Pienin. Jest to głęboko wcięty, stromościenny wąwóz w Małych Pieninach na obszarze wsi Jaworki. Skalna część wąwozu jest V-kształtna i osiąga długość 0,8 km. Po wąskim dnie doliny płynie potok Kamionka. Na uwagę zasługują tutaj przede wszystkim jego niezwykłe i malownicze kaskady, które wprawiają w zdumienie. Stanowią one niebywałą inspirację dla artystów. 

kroscienko 05Szczawnica
Promenada spacerowa – Szczawnica
Deptak spacerowy w Szczawnicy o długości 1800 metrów, jest jednym z najdłuższych w Polsce. Rozpoczyna się pod dolną stacją kolejki na Palenicę i ciągnie wzdłuż potoku Grajcarek.  Jest to trakt z widokami na góry i potok Grajcarka. To miejsca na wypoczynek i aktywne spędzenie czasu wolnego. 

Niedzica
Zamek i zapora.  
Zamek Dunajec – średniowieczna warownia znajdująca się na prawym brzegu Zbiornika Czorsztyńskiego we wsi Niedzica-Zamek, na obszarze Polskiego Spisza lub Zamagurza.


ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA W KOLONII

Zgłoszenia przyjmujemy tylko drogą elektroniczną po wypełnieniu formularza z poniższego linku. 

 1. Formularz zgłoszenia
 2. Proszę o zapoznanie się z Regulaminem kolonii
 3. Kartę Kwalifikacyjną należy pobrać, wydrukować, wypełnić czytelnie i dostarczyć do sekretariatu ZSS w Tarnowie-Mościcach ul. Zbylitowska 7 do dnia 15 czerwca 2016 r.

Wszelkie pytania, należy kierować do kierownika obozu Lucyny Szepielak-Wiatr pod numerem telefonu 692495974

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA