winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

p1012232Wspólne śpiewanie raduje i łączy, a to przecież stanowi istotę świąt Bożego Narodzenia. W naszej szkole 22 grudnia, w ostatnim dniu przed feriami świątecznymi miało miejsce wydarzenie w pewnym sensie niezwykłe. O godzinie 11:25 w sali gimnastycznej zebrali się uczniowie klas IV-VI SP 15, Gimnazjum „Piętnastka” oraz Dyrekcja i nauczyciele, by razem kolędować. Koordynatorem całego przedsięwzięcia była pani Renata Wieczorek, która przygotowała zestaw kolęd oraz ciekawe informacje dotyczące każdej z nich. Towarzyszyła jej pani Agnieszka Białek.


Na specjalnie zamontowanej na tę okazję tablicy multimedialnej wyświetlany był tekst każdej kolędy, a zanim została zaśpiewana, prowadzące zapoznawały uczniów z jej historią. Niektórzy słuchali z zaciekawieniem, inni niecierpliwili się, chcąc śpiewać. Wspólne kolędowanie dzieci i dorosłych było dla wszystkich niezwykłym, pięknym doświadczeniem. Wyzwalało pozytywne emocje, wprowadzało w atmosferę świąt, na które szczególnie czekają dzieci.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA