winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

P10117864 grudnia bieżącego roku w naszej szkole zagościł św. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami. Ich obecność była okazją do przypomnienia o istnieniu Świętego Biskupa z Mirry, do zwrócenia uwagi na to czego wciąż nas uczy: czynienia dobra, dzielenia się z innymi, dobroczynności, sprawiania radości bliźnim. Jego wizyta była okazją do wręczenia uczniom prezentów w poszczególnych klasach. Wśród uczniów panowała radosna atmosfera, przepełniona oczekiwaniem. W rozmowie z Mikołajem uczniowie obiecywali, że będą: „grzeczni, dobrzy, pomocni…” i zaprosili Mikołaja w odwiedziny za rok.

W tych dniach również Samorząd Uczniowski przeprowadził akcję mikołajkową, w myśl słów Papieża Franciszka, który powiedział: „Wielkość osoby opiera się zawsze na tym, jak służy ona kruchości swych braci.” Owocem akcji było wręczenie około 30 paczek z prezentami uczniom z naszej społeczności szkolnej i okazanie konkretnej „troski o kruchość”.
Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli akcję i przyczynili się do jej przeprowadzenia – serdecznie dziękujemy… Życzymy im, aby w ich codziennym życiu spełniły się słowa powiedzenia mówiące, iż „każde dobro wraca ze zdwojoną siłą”.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA