winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

logo toprPomysłodawcą i głównym prowadzącym projektu jest Łukasz Wiercioch.  Zawodowy ratownik TOPR, członek elitarnej grupy ratowników lotniczych (tzw. „dołowy” z obsady helikoptera), licencjonowany ratownik jaskiniowy ze specjalizacją pirotechniczną. Ratownik medyczny oraz wybitny sportowiec z osiągnięciami  narciarskimi. Twórca uznanej przez ICAR (międzynarodowe stowarzyszanie organizacji ratujących ludzi w górach) za podstawowy kanon metody poszukiwania ofiar lawin na całym świecie. Człowiek wielu pasji, profesjonalny muzyk, pasjonat fotograf, ojciec trzech synów.

15 grudnia 2015 roku, odbyło się w naszej szkole spotkanie z ratownikiem TOPR, który przedstawił uczniom krótko historię i zadania TOPR-u-, zasady bezpiecznej wyprawy w góry oraz przeprowadził krótki quiz o bezpieczeństwie w górach. Pan Łukasz Wiercioch zaprezentował również uczniom sprzęt, w który zabezpieczony jest każdy ratownik górski. Spotkanie było bardzo interesujące i dostarczyło uczniom sporo przydatnych wiadomości na temat bezpieczeństwa w górach.

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA