winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

dscf1555Dzień Pluszowego Misia ustanowiony został w 2002 roku, w setną rocznicę powstania tej popularnej maskotki i przypada co roku na dzień 25 listopada. W związku z tym uczniowie naszej szkoły w tym dniu przyszli ze swoim własnym misiem. Często byli to bohaterowie bajek, powieści, filmów i piosenek: Kubuś Puchatek, Coralgol, Miś Uszatek, Rupert, Gumisie i inne. Uczniowie pytani za co tak bardzo lubią swoje misie, odpowiadali: lubią go zarówno dorośli, jak i dzieci; daje poczucie bezpieczeństwa; jest niezawodnym przyjacielem; można go lubić niezależnie od wielkości i koloru; liczy się to, że jest puchaty i miękki; jest kompanem podróży i zabawy; bywa antidotum na nocne koszmary.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i wszyscy dorośli pracownicy szkoły mieli w tym dniu okazję do wspomnień związanych ze swoimi pluszakami i beztroskim dzieciństwem, a uczniowie mocno tulili swoje misie, zwłaszcza podczas normalnej pracy i nauki, a przede wszystkim w czasie kartkówek, sprawdzianów i odpowiedzi ustnych.

Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje wszystkim uczniom, za to, że jak zwykle nie zwiedli i mogliśmy wspólnie świętować Dzień Pluszowego Misia, w atmosferze wspólnoty, przyjaźni i radości.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA