winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

dscf1336Dnia 5 XI 2015r. odbył się w naszej szkole pierwszy etap Konkursu Poezji Węgierskiej im. Sándora Petőfiego. Podczas eliminacji zaprezentowało się dwanaście uczestniczek. Dobór wierszy tego wielkiego, węgierskiego poety, a także ich recytacja świadczyły o wysokim poziomie i dobrym przygotowaniu naszych koleżanek. Jury po naradzie wyłoniło najlepsze spośród nich.
I miejsce zajęła uczennica klasy V B Emilia Wrońska, II miejsce przypadło Kindze Karaś z klasy VI A oraz III miejsce ex aequo zajęły Aleksandra Jurkiewicz z klasy VI B oraz Natalia Derlęga z klasy V B. Pozostałe koleżanki otrzymały pamiątkowe dyplomy.
Wszystkim serdecznie gratulujemy, a Emilii Wrońskiej i Kindze Karaś życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu. Trzymamy za Was kciuki!

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA