winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

dscf0971Około tysiąca przedszkolaków i uczniów najmłodszych klas szkół podstawowych z regionu bawiło się i uczyło podczas festynów zorganizowanych przez Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie. 30 września w Skrzyszowie, a 2 października w Tarnowie najmłodsi poznawali podstawowe zasady bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym, podczas wspólnej zabawy.

Były konkursy jazdy na rowerze, biegi – z czapką policjanta oraz policyjnym lizakiem i układanie z puzzli znaków drogowych. Dzięki zaangażowaniu tarnowskich policjantów i strażaków dzieci mogły obejrzeć motocykle i quady. Były gokarty i kursy pierwszej pomocy przedlekarskiej.

W organizację przedsięwzięcia w Tarnowie zaangażowali się nauczyciele wychowania fizycznego pracujący w naszej szkole.
Pan Józef Bommersbach prowadził festyn, pełniąc rolę koordynatora i konferansjera. Konkursy dla uczestników przeprowadzili : pani Elżbieta Janas oraz pan Paweł Pecka.
Wśród uczestników byli uczniowie klasy Id, której wychowawczynią jest pani Dorota Słobodzian.
Najstarsi uczniowie reprezentujący klasy: VIa i VIb pomagali młodszym koleżankom i kolegom i dbali o to, by udział w festynie był dla pierwszoklasistów przede wszystkim dobrą zabawą.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA