winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

29 3 iii30 kwietnia bieżącego roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja, która została przygotowana wspólnie z uczniami Gimnazjum „Piętnastka”. Na początku został wprowadzony sztandar szkoły, następnie wszyscy zaśpiewali hymn państwowy. Z kolei uczniowie klasy 4 a oraz 2 gimnazjum inscenizacją przybliżyli wydarzenia z XVIII wieku. Program artystyczny został wzbogacony o pięknego poloneza, którego zatańczyli chłopcy i dziewczęta z klasy 3 c przygotowani przez panie: Elżbietę Majchrowską oraz Barbarę Piątek. Wspaniale również brzmiały pieśni patriotyczne śpiewane przez chór prowadzony przez Renatę Wieczorek. Na zakończenie wszyscy uczestnicy akademii włączyli się do wspólnego śpiewania piosenek: „Jesteśmy Polką i Polakiem” oraz „Kocham Cię, Polsko!”.

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA