winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

Triada 2015Informujemy, że XXIV Małopolskim Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży - TRIADA 2015, pod patronatem Kuratorium Oświaty w Krakowie, Młodzieżowego Domu Kultury im. K.I . Gałczynskiego w Krakowie, Pałacu Młodzieży w Tarnowie, Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu, Miejskiego Ośrodka Kultury w Rabce Zdroju, Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Starym Sączu , w dziedzinie twórczości plastycznej wzięło udział 7 uczniów naszej szkoły. Do dalszego etapu - wojewódzkiego zostały zakwalifikowane 3 osoby.
Tematem prac plastycznych były ilustracje do dowolnie wybranych utworów muzycznych. Każdy z uczestników zobowiązany był do wykonania trzech prac.
Laureatkami eliminacji rejonowych zostały uczennice:

  • Maja Gawlik klasa 4B
  • Emilia Góryjowska klasa 5B
  • Amelia Okarma klasa 6B

(Opiekun : Pani Jolanta Szarkowicz Baca)
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w eliminacjach wojewódzkich!

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA