winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

01 Tarninkowy PamietnikZapraszamy do zapoznania się z Tarninkowym Pamiętnikiem i Tarniczkiem Ucznia. Ich celem jest mobilizowanie młodzieży do podejmowania wysiłków zmierzających do osiągania sukcesów, także wysokich wyników w nauce. Można tam znaleźć garść porad, wypowiedzi, pomysłów mobilizujących do wysiłku i realizowania swoich marzeń i planów.

Jako motywatory zostały przedstawione osiągnięcia znanych tarnowian, m.in. Agaty Mróz-Olszewskiej, Janusza Kołodzieja, Księdza profesora Michała Hellera, Joli Czaderskiej-Hayek oraz osiągnięcia ubiegłorocznych zdobywców tytułu Tarnowskiej Marki Talentu. Doskonałym bodźcem motywującym do nauki jest też list Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego skierowany do Dzieci i Młodzieży.


W Tarniczku Ucznia zaprezentowane zostały najciekawsze pomysły na biznes zgromadzone w ramach zorganizowanego przez Stowarzyszenie Podaruj Dzieciom Promyk Słońca konkursu "Pomysł na biznes". Wyróżnieniem dla naszej szkoły jest fakt, iż swoje prace mogą tam odnaleźć nasi uczniowie - laureatki tego konkursu: zdobywczyni I miejsca - Oliwia Gawlik oraz II miejsca – Olga Ciochoń. W Tarniczku można również zapoznać się z wypowiedziami naszych uczniów dotyczącymi ich pomysłów na biznes w Tarnowie.
Tarninkowy Pamiętnik i Tarniczek Ucznia znajdziecie w naszej bibliotece szkolnej!
Chcecie osiągnąć sukces? Przeczytajcie je, one dodadzą wam skrzydeł!

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA