winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

dscf9147Grzeczność nie jest rzeczą łatwą ani małą. Dlatego pedagodzy pracujący w naszej szkole przywiązują wielką wagę do wykształcenia w uczniach umiejętności właściwego zachowania się. Tematyka dotycząca zasad savoir-vivre’u często poruszana jest na lekcjach wychowawczych a niekiedy także przy okazji różnych zdarzeń, których w szkolnej codzienności nie brakuje. 10 lutego uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w przedstawieniu, którego twórcy starali się przybliżyć młodym ludziom zasady kultury. Na spektakl złożyło się kilka scenek. Ich bohaterowie prezentowali niewłaściwe postawy i zachowania. Zadaniem widzów było określić, na czym polegały błędy rówieśników (wśród których niektórzy rozpoznawali siebie) i wskazać działania wpływające na poprawę wzajemnych relacji. Po zakończeniu przedstawienia uczniowie (już w klasach) dyskutowali o tym, co zobaczyli.


NOWY SYSTEM.NAUCZANIA