winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

dscf8538Lepiej zapobiegać niż leczyć - o słuszności tego stwierdzenia starają się przekonać naszych uczniów studentki pielęgniarstwa Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Sympatyczne młode panie przygotowały cykl pogadanek o tematyce prozdrowotnej. Odbyły się m.in. zajęcia, podczas których poruszono problem wad postawy u dzieci czy zdrowego odżywiania. Zajęcia prowadzone są w różnych grupach wiekowych. Szóstoklasistom bardzo podobało się spotkanie, którego temat brzmiał: Sąd nad papierosem. Bardzo ciekawy scenariusz pozwolił uczniom na aktywne uczestnictwo w procesie sądowym, w którym oskarżonym był właśnie papieros. Studentki aktywizowały młodzież, wprowadzając do pogadanki elementy dyskusji oraz dramy. Wszystkie zajęcia zyskały aprobatę uczniów, nauczycieli i zapewne rodziców.
Przyszłym Pielęgniarkom serdecznie dziękujemy.

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA