winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

07-dzien-otwarty-szkoly28 stycznia gościliśmy w naszej szkole przedszkolaków i ich rodziców. Celem spotkania było zaprezentowanie szkoły i zachęcenie do podjęcia nauki w jej murach.
Impreza rozpoczęła się o godzinie 16.30. Pani mgr Elżbieta Majchrowska serdecznie powitała zebranych. Następnie głos zabrała pani dyrektor, mgr Teresa Kot, która opowiedziała, jak funkcjonuje „Piętnastka", jak jest postrzegana w mieście i dlaczego warto tu się uczyć.
Później uczniowie klasy IIIc zabrali swoich młodszych kolegów w fantastyczną podróż do krainy bajek, piosenek i tańców. W przerwie dzieci obejrzały dwa teledyski nagrane z udziałem uczniów IIIc.


Ważnym elementem imprezy były różnego rodzaju zajęcia przygotowane z myślą o przedszkolakach.
Pani mgr Bogusława Hołda oraz mgr Mariola Szczepańska – Flądro przeprowadziły zajęcia komputerowe.
Nauczycielka języka angielskiego, pani mgr Urszula Karpała przygotowała lekcję, podczas której dzieci korzystały z tablicy multimedialnej.
Inna grupa przedszkolaków miała możliwość wykazania się talentami artystycznymi. Zajęcia te przeprowadziły pani: mgr Tamara Szczeklik, mgr Jolanta Ziobroń oraz mgr Bernadetta Pawłowska.
W zajęciach sportowych dzieci uczestniczyły po opieką mgr Grażyny Kamirskiej oraz mgr Małgorzaty Bednarz.
Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni do świetlicy szkolnej, gdzie czekała czekoladowa fontanna. Zarówno rodzice, jak i dzieci mogli tam również obejrzeć prezentację multimedialną o szkole. Dekorację okolicznościową przygotowały panie: mgr Jolanta Szarkowicz-Baca i Joanna Myślińska, nagłośnienie - pan mgr Józef Bommersbach, a całość utrwaliła na zdjęciach pani mgr Agnieszka Białek.
Mimo że czas przeznaczony na spotkanie szybko minął, drzwi „Piętnastki" pozostają szeroko otwarte. Zapraszamy i czekamy na Was we wrześniu.

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA