Mikołajki

DSCF81376 grudnia, jak każdy dobrze wie, św. Mikołaj chodzi po świecie i rozdaje dzieciom prezenty. Nie zapomina również o uczniach naszej szkoły. Ten wspaniały Gość przybył z daleka wraz z pomocnikami: aniołkiem, elfami, reniferem i diabełkiem. Zanim rozdał prezenty, sprawdził, czy wszystkie dzieci były grzeczne, posłuszne rodzicom i czy pilnie się uczyły. Dopiero po wysłuchaniu opowieści najmłodszych, wierszyków i piosenek wręczył upragnione paczki.

Dzieciaki z ogromną ciekawością odpakowywały swoje upominki, a po tej szczęśliwej chwili mogły zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie. Święty był oczarowany tak miłym przyjęciem i występami dzieci. Sam również został obdarowany przez uczniów - otrzymał słodkości, podziękowania oraz życzenia długiego zdrowia. Mikołaj nie zapomniał taż o naszej Dyrekcji i pracownikach szkoły. Podarował Im swoje czekoladowe podobizny. Na koniec obiecał odwiedzić nas znów za rok!
Spotkanie z Mikołajem niestety minęło bardzo szybko, jednak dla dzieci było ogromnym, niezapomnianym przeżyciem i sprawiło im wiele radości.

Mikołajki