Michalinka Nowak z klasy IIIc nagrodzona w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Uczymy się bezpieczeństwa”.

04-straznikW dniu 21 listopada rozstrzygnięty został konkurs plastyczny „Uczymy się bezpieczeństwa". Był on skierowany do uczniów klas trzecich naszej szkoły i stanowił artystyczne podsumowanie zajęć profilaktycznych prowadzonych przez Pana Piotra Zygadło ze Straży Miejskiej. Dzieci miały za zadanie przedstawić w formie plastycznej lekcje, na których wspólnie z Panem Piotrem uczyły się, jak dbać o własne bezpieczeństwo i unikać zagrożeń.

Wszystkie prace, które napłynęły na konkurs, zostały spięte. W ten sposób powstał pamiątkowy album. Został on wręczony Panu Piotrowi Zygadło jako podziękowanie od dzieci za ciekawie przeprowadzone zajęcia. Szczególne wyróżnienie spotkało uczennicę klasy III c - Michalinę Nowak. To właśnie jej pracę jury uznało za najciekawszą. W dowód uznania dziewczynka otrzymała dyplom i nagrodę oraz wyróżnienie szczególne - jako przedstawicielka dzieci wręczyła Panu Piotrowi pamiątkowy album. Warto wspomnieć, że w konkursie plastycznym bardzo aktywnie wzięła udział klasa IIIc. Prace na konkurs wykonali wszyscy uczniowie. Każdy z nich otrzymał symbolicznego cukierka, również wychowawczyni, która tak skutecznie zmobilizowała klasę do aktywności twórczej.

01-straznik
02-straznik