Konkurs plastyczny „Polska Niepodległa”

13-konkurs-plastycznyUczniowie naszej szkoły: Julia Rutowicz, Ola Broniec, Agnieszka Karaś, Maja Gawlik, Kinga Karaś, Mateusz Baca, Kasia Olbracht, Donata Jaworek, Amelia Okarma, Oliwia Gawlik, Ola Wrona wzięli udział w konkursie plastycznym „Polska Niepodległa", organizowanym w związku z kolejną rocznicą odzyskania niepodległości. Jego celem było propagowanie wiedzy historycznej i postaw patriotycznych w kontekście najważniejszych wydarzeń w historii Polski. Organizatorem konkursu było Centrum Sztuki Mościce, a patronat objął wicemarszałek Województwa Małopolskiego, pan Roman Ciepiela.

Ogłoszenie wyników konkursu wraz z wręczeniem nagród nastąpiło 10 listopada podczas pokonkursowej gali połączonej z wernisażem prac w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie.
Miło nam ogłosić, że wyróżnienia w tym konkursie otrzymały Maja Gawlik z klasy 4b i Donata Jaworek z klasy 6b. GRATULUJEMY!!!

01-konkurs-plastyczny
02-konkurs-plastyczny