winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

06-P1230465-bibliotekaJuż w drugim dniu pobytu w szkole, pierwszoklasiści z I ,,d" zawitali do szkolnej biblioteki, aby wypożyczyć I część elementarza. W skupieniu i ciszy mogli na miejscu w kąciku czytelniczym po raz pierwszy otworzyć i obejrzeć pierwsze podręczniki. Te dni w szkole obdarzyły pierwszoklasistów wspaniałą pogodą – szkoła, to nie tylko nauka i zabawa w ławeczkach i na dywanie. Korzystając ze słoneczka podziwiali otaczającą szkołę piękną przyrodę. Pierwszy posiłek w szkolnej stołówce – pierwszoklasiści z I ,,d" ze smakiem i uśmiechem zajadają ,,modną zupkę". Zajęcia I ,,d" z pierwszą szkolną książką – uśmiechy wysłane nie tylko do obiektywu, ale także w związku z elementarzem. Pierwsze prezentacje – pierwszoklasiści z I ,,d" wspominają wakacje.

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA