winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSCF5133Dzień 21 listopada jest od 1973 roku obchodzony jako Światowy Dzień Życzliwości. Samorząd Uczniowski Szkoły postanowił włączyć się w obchody tego święta, wpisując go na stałe w kalendarz imprez szkolnych. Dlatego też dni 21 – 26 listopada ogłosiliśmy Tygodniem Życzliwości w naszej szkole. Każda z klas odebrała z biblioteki gałązkę życzliwości, na której uczniowie zawieszali liście z wypisanym dobrym uczynkiem zobowiązując się go wypełnić. Zebrane gałązki utworzyły wspaniałe DRZEWKO ŻYCZLIWOŚCI. Każdy wchodząc do naszej szkoły może oglądać i podziwiać wspaniałe dzieło wszystkich uczniów. Mamy nadzieję, że wszystkie obietnice zapisane na kolorowych liściach zdobiących gałęzie naszego drzewka zostaną spełnione, a wzajemnej życzliwości będziemy doświadczać nie tylko od święta.

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA