winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSCF509108 listopada 2013 roku, w naszej Szkole odbyła się uroczystość poświęcona dziewięćdziesiątej piątej rocznicy odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę.
Na tle pięknej dekoracji wykonanej przez Panie: Jolantę Szarkowicz – Baca oraz Agnieszkę Białek program poetycko - muzyczny przedstawili uczniowie klas trzecich III: ,,a" i ,,c" przygotowani przez Tamarę Szczeklik i Mariolę Szczepańską - Flądro oraz chór szkolny pod kierunkiem Renaty Wieczorek. Program artystyczny, który przypominał ważne wydarzenia historyczne z życia naszej Ojczyzny, wypełniły wiersze o ojczyźnie, pieśni patriotyczne oraz prezentacja multimedialna.

 

Uczniowie ubrani w biało – czerwone stroje: dziewczynki wystąpiły w spódniczkach uszytych przez mamę ucznia, chłopców stroje galowe uzupełniały kotyliony narodowe także uszyte przez matkę jednego z uczniów. W uroczystości wzięli udział odświętnie ubrani wszyscy uczniowie naszej szkoły, którzy w skupieniu i z powagą obejrzeli program artystyczny i aktywnie włączyli się w odśpiewanie ,,finałowej" piosenki ,,Kocham Cię Polsko".

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA