winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSCF4961W dniu 15 października miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Plastycznego pt. „Najsympatyczniejszy zwierzak domowy". W konkursie wzięło udział 11 osób. Na kartkach pojawiły się psiaki, koty, rybki, a nawet jedyny w swoim rodzaju domowy koń.... Wszystkie prace zostały wyeksponowane na wystawie na korytarzu szkolnym. Konkurs ten świetnie wpisał się w obchody Światowego Tygodnia Zwierząt.

W konkursie plastycznym przyznano następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce – Oliwia Gawlik, klasa Vb
II miejsce – Kinga Gawron, klasa Vc
III miejsce – Anna Łata, klasa IVa

Wyróżnienia: Aleksandra Wrona Vc, Emilia Góryjowska IVa.

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA