winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

05- MG 040627 września 2013 r. w ramach akcji „Bezpieczne pierwszaki" odbył się festyn popularyzujący zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym wśród dzieci . Organizatorem imprezy, jak co roku, był Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie. Pomoc w organizacji oraz prowadzenie całej imprezy zapewnili nauczyciele wychowania fizycznego z naszej szkoły oraz uczniowie z klas piątych i szóstych. Mottem tegorocznego festynu było hasło „Bądź bezpieczny maluchu w drogowym ruchu".

 

W imprezie wzięło udział około 500 dzieci. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy Ia. W programie wspólnej zabawy i nauki znalazły się m.in. konkursy ze znajomości przepisów ruchu drogowego i jazdy na rowerze. Dzieci rywalizowały także w zawodach sprawdzających umiejętność zapinania pasów w fotelikach oraz mogły dowiedzieć się, na czym polega rywalizacja na torach kartingowych.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA