winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

01-lubie-czytacLubić czytanie-to znaczy godziny nudów, które człowiek miewa w życiu, zmieniać na godziny radości. Słowa te były hasłem I OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU NA RECENZJĘ KSIĄŻKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY, zorganizowanego przez wydawnictwo Ambaje, księgarnię Drzewiec oraz Bibliotekę Pedagogiczną w Tarnowie.
Zadaniem uczestników konkursu było napisanie recenzji wybranej przez siebie książki z kanonu literatury przeznaczonej dla młodych czytelników. W zmaganiach konkursowych wzięło udział czworo uczniów z klasy Vc: Miłosz Adamczyk, Gabrysia Gancarz, Patrycja Truchan oraz Ola Wrona. Praca Miłosza otrzymała wyróżnienie, a recenzja napisana przez Patrycję została uhonorowana II miejscem. Dodać tu należy, że jury nie przyznało ani I, ani III miejsca. Nasza uczennica jest więc jedyną laureatką w kategorii uczniów szkół podstawowych. Gratulujemy!
Dyplomy oraz nagrody wręczyła laureatom przewodnicząca jury, pani Dorota Bałuszyńska- Srebro, która 3. stycznia br. gościła w naszej szkole.

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA